چاپ بادکنک و تاریخچه بادکنک

چاپ بادکنک

یکی از موثرترین هدایای تبلیغاتی چاپ بادکنک های تبلیغاتی می باشد که امروزه تمام سازمان ها ، موسسات و شرکت ها و… بر آن شدند تا با استفاده از بادکنک های تبلیغاتی خود را در ذهن همگان هر چه کامل تر و دقیق تر قرار دهند .

چاپ بادکنک تبلیغاتی با تیراژ بالای هزار عدد در کوتاهترین زمان ممکن را از نگاه گرافیک بخواهید .
انواع بادکنک های مرغوب خارجی (آمریکایی، آلمانی، مکزیکی، تایلندی، کره ای و چینی) کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت. تنوع در جنس بادکنک و قیمت ها.
ویژه نمایشگاه ها، مناسبتها، تالارها، فستیوال و جشنواره ها، مغازه ها، افتتاحیه ها، جشن ها، آذین بندی ها و …
سفارش محصولات تبلیغاتی خود می توانید هم اکنون انجام دهید نگاه گرافیگ در اسرع وقت اماده خدمات رسانی به شما عزیزان است .

چاپ بادکنک به دو روش دستی و اتوماتیک می باشد که در هر دودستگاه می توان از روش سیلک استفاده کرد. رنگ بادکنک با چاپ نایلون متفاوت می باشد که برای بادکنک از رنگ dyo و برای نایلون ازpvc می توان استفاده کرد.چاپ بادکنک در هر رنگ دلخواه و در سایز 12inhمی باشد.

چاپ بادکنک های تبلیغاتی یکی از بهترین راه های تبلیغاتی جهت برند سازی محصولات و خدمات شما می باشد که با استفاده از آن می توانید موثرتری تبلیغات را انجام داده به نحوی که هر بادکنک نمایانگر لوگو ، اطلاعات تماسی و… می باشد

چاپ بادکنک را با نازلترین قیمت ، بهترین کیفیت و کوتاه ترین زمان را از نگاه گرافیک خواهید

تاریخچه بادکنک:

بادکنک در واقع یک کیسه است که می توان آن را با انواع گازها نظیر هلیوم ، هیدروژن ، نیتروژن ، نیترو اکسید و… پر کرد . جالب است بدانیم که نخستین بادکنک از مثانه خشک شده حیوانات به دست می آمده اما با پیشرفت علم و تکنولوژی امروزه می توان آن را از موادی چون رزین ، لاستیک ، نایلون و یا پلیکلروپرین به دست آورد .بادکنک ها دارای کاربرد های بسیار بسیار متنوعی هستند.بعضی از آن ها دارای کاربرد های تزئینی و بعضی دیگر کاربرد هواشناسی ، درمان ، نظامی ، ترابری می باشند.علت عمده و گسترده استفاده از بادکنک ها را می توان به چگالی کم و هزینه مناسب دانست.

همانطور که ذکر شد پیش از ورود ادکنک مصنوعی از بادکنک های طبیعی استفاده میشد و همانطور که دهخدا در این باره می گوید : «مثانه گوسفند و گاو و مانند آن که بمالند تا نازک شود و باد در آن دمند و سر آن محکم کنند بازیچه کودکان را». و بدین ترتیب بادکنک ها در اروپا نیز کاربرد داشت.

اولین بادکنک نوین (Bartolomeu de Gusmão) به دست یک کشیش زاده به نام بارتولومو دگوسماو که اهل برزیل بود صورت گرفت این بادکنک با گاز هیدروژن باد شده بود و در آزمایشات او با این عنصر به کار می رفت

مطلب آموزشی بادکنک خود را با co2 باد کنید؟

مواد مورد نیاز:

بادکنک

حدود 40 میلی لیتر آب

نی

آبلیمو

یک قاشق چای خوری جوش شیرین

شروع کار با مواد ذکر شده برای باد کردن بادکنک

1) بادکنک را بکشید

2) 40 میلی لیتر آب را داخل بطری نوشیدنی بریزید

3) یک قاشق چای خوری جوش شیرین را داخل بطری ریخته و با نی خوب آن را هم بزنید تا حل شود

4)آب لیمو را داخل بطری ریخته و سریع بادکنک کشیده شده را روی دهانه بطری قرار دهید

بادکنک هایی که به شکل دمبل هستند ارزان تر از بادکنک هایی به شکل قلب و یا عروسک می باشند لازم به ذکر است که برخی از بادکنک ها  با هوا پر می شود و برخی دیگر نیز با گاز هایی سبک تر از هوا پر می شود تا در صورت ها ردن آن به سمت بالا کشیده شود .البته برای چاپ بادکنک می توان از هر کدام از انواع دیگر سایت ها استفاده نمود .

عوامل به وجود آمده برای باد کردن بادکنک چه چیزی است:

جوش شیرین یک باز است در حالی که آبلیمو یک اسید و ترکیب این دو باعث واکش شیمیایی می شود و وقتی این دو با هم ترکیب می شود دی اکسید کربن ایجاد می شود و پس از آن دی اکسید کربن از بطری خارج شده و وارد بادکنک می شود

.بدین ترتیب پس از   چاپ بادکنک  می توانید بدین طریق بادکنک های خود را باد نمایید.

 

0 0 vote
Article Rating
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments