چاپ سیلک روی پارچه در تهران

چاپ سیلک روی پارچه در تهران با نگاه گرافیک با بهترین کیفیت رنگ در ضمینه ی چاپ کیسه پارچه ای ، چاپ نایلون ، چاپ تیشرت ، چاپ تیشرت سیلک ، چاپ روی پارچه جین، چاپ روی پارچه متقال ، چاپ پاکت کاغذی انجام می شود و با 9سال سابقه ی پرافتخار توانسته ایم با سازمان ها و شرکت های بزرگ افتخار همکاری داشته باشیم.خدمات چاپ سیلک ما دارای جواز کسب از طرف اتحادیه مربوطه بوده و این امر نشان دهنده ی جلب اطمینان شما می شود که با پشتبانه ی اتحادیه ما می توانید با خیال راحت سفارشات خود را ثبت نموده و در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید. چاپ سیلک  روی پارچه در تهران شاخه های زیادی برای خدمت رسانی دارد این چاپ می تواند روی تمامی اجسام صاف چاپ را تا رنگ های نا محدود اجرا نماید.

چاپ تیشرت با روش های مختلفی قابل چاپ می باشد،تا بحال شده به تیشرتی که می پوشید دقت کرده باشید و ببینید چاپ روی آن به چه صورتی اجزا می شود؟بصورت خیلی کلی خدمات شما دوست عزیز می توانم بگویم چاپ تیشرت به چند روش چاپ سیلک روی پارچه در تهران ، چاپ سابلیمیشن ، چاپ دیجیتال و چاپ برگردان انجام می شود که در مقاله های آموزش چاپ سیلک به تمامی آنها اشاره شده است.در این مجموعه سعی شده است تمامی چاپ ها برای جلب هرچه بیشتر مشتری اجرا شود تا یک مجموعه کامل برای خدمات چاپ سیلک ارائه کنیم و در کنار آن با مقاله های آموزشی بتوانبم سطح آگاهی شما عزیزان را نسبت به چاپ بالا ببریم در ضمن خدمات چاپ تیشرت در نگاه گرافیک با حضور مستقیم شما امکان پذیر می باشد و شما می توانید برای تکمیل دوره های آموزشی خود به کارگاه ما تشریف بیاورید.

تجربه های مشتریان

تولید کننده پوشاک مردانه

از الیاف های طبیعی استفاده می کنم

استاد من تجربه است اوایل تولید مشکلات فروش داشتم و خیلی تبلیغات بابت معرفی تولیداتم داشتم و فکر می کردم همه چیز فقط پیدا کردن مشتری و فروختن است ولی چون از پارچه های ارزان استفاده می کردم مشتری ثابت نداشتم و روشم را اصلاح کردم.

عرضه محصولات تبلیغاتی

کیسه های تبلیغاتی عرضه می کنم

یادم هست اوایل کارم خیلی سفارش چاپ کیسه های پارچه ای و نایلونی داشتم و اجرا چاپ آن را به کارگاه های ارزان قیمت میدادم،ولی بعد از خسارت دادن چند کار متوجه شدم کمی بیشتر هزینه کردن بهتر است از ضرر مالی و از دست دادن بازار کار.

تولید کننده لباس زنانه

پارچه های مصنوعی مصرف دارم

یک مدتی با چاپ روی الیاف  مصنوعی مشکل داشتم و با مشاوره درست متوجه نوع رنگ مصرفی روی این گونه پارچه ها شدم و کاملا متوجه اشتباهم شدم و نتیجه گرفتم بهترین راه حل برای رسیدن به هدفم مشاوره از متخصص این کار است.

چاپ سیلک روی پارچه 

 چاپ سیلک روی پارچه در تهران برای تولیدی ها کاملا مهم می باشد. یکی از پرکاربردترین چاپ ها برای چاپ تیشرت ارزان بکارگیری  خدمات چاپ سیلک روی پارچه در تهران می باشد. روش چاپ سیلک با بکار گیری شابلون بجای هد و رنگ مخصوص چاپ لباس می باشد.

متاسفانه با وجود هزینه های زیاد چاپ برای تولیدکنندگان خیلی وقت است اکثر سفارشات چاپ رضایت تولیدکننده را ندارد و مجبور می شوند برای بصرفه بودن سفارشات از مواد بی کیفیت تری برای تولید استفاده کنند و همین امر باعث شده تا نارضایتی مشتری را در پی داشته باشد
لذا همیشه برای ثبت سفارش خود تنها ملاک خود را پایین بودن قیمت ها ندایند و فریب قیمت ارزان را نخورید.

رنگ اورینت 

 این رنگ ضعف پیکمنت را ندارد. می شود برای پوست های حساس مورد استفاد در چاپ تیشرتو چاپ لباس قرار گیرد. ولی یک لایه نازک برجستگی را روی الیاف پارچه ایجاد می کند.
این لایه می تواند پوشش لازم را روی پارچه های تیره داشته باشد.

Negah Silk screen printing

چاپ سیلک

چاپ سیلک در مجموعه نگاه گرافیک به دو روش دستی و اتومات انجام می‌شود. چاپ بر روی لباس و تیشرت به صورت دستی انجام می گیرد. چاپ روی نایلون و چاپ کیسه‌های تبلیغاتی با چاپ اتوماتیک انجام می‌شود.

خدمات چاپ سیلک و رنگدانه ها

خدمات چاپ سیلک روی پارچه در تهران این رنگ خاصیت جذب پذیری را با خود الیاف پارچه دارند. وقتی روی لباس چاپ می شوند،به دورن الیاف پارچه نفوذ می کند. هیچگونه برجستگی رنگ روی الیاف پارچه را ندارند.این نوع رنگ ها از دسته پایه آب می باشند.این رنگ برای افراد حساس و آلرزیک استفاده می گردد. مثل تولید لباس های بچه گانه و زنانه.منتها ضعفی که دارد این است که پوشش مناسبی برروی پارچه های تیره ندارد. باید بجای آن از رنگ دیگریکه از دسته پایه آب تولید شده است مورد استفاده قرار گیرد.

خدمات چاپ سیلک روی پارچه

خدمات چاپ سیلک روی پارچه در تهران یکی از روش های قدیمی برای تولید البسه می باشدچاپ سیلک همیشه بدلیل ارزان بودن هزینه هایش یکی از مقرون بصرفه ترینچاپ تیشرت و چاپ لباس بوده است.خیلی ها فکر می کنند چاپ سیلک فقط توانایی چاپ روی یک نوع اجسام را دارد و بطور مثال فکر می کنند فقط خدمات چاپ سیلک روی پارچهامکان پذیر است و نمی شود روی اجسام دیگر چاپ را اجرا نمود.ولی اینطور نیست از این دستگاه می شود روی تمامی اجسام صاف استفاده نموده و چاپ را روی هر چیزیدیگر که صاف است چاپ نمود.چاپ دیجیتال دو دستگاه متفاوت دارد. یکی از آنها همان چاپ سابلیمیشن می باشد.این چاپ بوسیله پرینتر روی برگه چاپ می شود. سپس بوسیله حرارت روی پارچه بر می گردد. اما روش دیگر چاپ دیجیتال چاپ مستقیم طرح روی تیشرت و پارچه می باشد. در این روش هد دستگاهرنگ را بصورت مستقیم روی پارچه می پاشد. بعد از چاپ بایک لامپ آن را می پزد و تثبیت می نماید.مرکب های قابل استفاده برای این دستگاه هامرکب اکوسالونت و رنگ یووی می باشد. اگر از مرکببرای چاپ تیشرت سیلک استفاده کنیم، مسلما با ترکیب پارچه با آب رنگاز روی لباس می رود. باید حتما از رنگ یووی برای چاپ تیشرت استفاده شود.

پوشش رنگ در چاپ روی پارچه

پوشش رنگ روی الیاف پارچه مشکی یکی از انتظارات مشتری می باشد. نوع انتخاب رنگ روی این نوع پارچه خیلی مهم است. به غیر از دو رنگ پایه آبی که خدمتتان عرض کردیم، رنگ پلاستیزول انتخاب خوبی برای پوشش الیاف تیره است. این نوع رنگ از مواد نفتلی تولید شده است. خاصیت متفاوتی نسبت به رنگ های پایه آب را دارد. همیشه تفاوت نوع رنگ با نوع الیاف را باید مدنظر داشته باشید.
رنگ پلاستیزول پایه مواد پتروشیمی می باشد. به همین دلیل وقتی برای چاپ روی الیاف طبیعی بکار گرفته شود بهترین پوشش را خواهد داد. بعد از تثبیت آن با پرس حرارتی یک لایه پلاستیک مثل ورق های کاتری روی پارچه نقش می بندد. این تنها تفاوت این رنگ نسبت به رنگهای پایه آب است. چاپ تیشرت باید با نوع رنگ و الیاف سازگازی داشته باشد. همچنین، همیشه نوع جنس الیاف را برای چاپ تیشرت سیلک حتما به مجری چاپ را اعلام نمایید.

سوالات متداول

آنچه از چاپ روی تیشرت نیاز دارید نزد ماست...

چاپ تیشرت رنگی

روش چاپ سیلک به صورتی می باشد؟
چاپ سیلک تشکیل شده از یک چهار چوب فلزی یا چوبی که روی آن با یک توری پلی استر پوشیده شده است و توری با مش های متفاوتی برای مصرف های گوناگون درست شده است.برای اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک کنید.

برای چاپ تیشرت بهتر است از چه نوع چاپی استفاده کنم؟
برای چاپ تیشرت دستگاه های مختلفی وجود دارد مثل چاپ فلت بد که بصورت دیجیتال روی تیشرت چاپ می کند و بعد از آن چاپ سیلک است که یکی از روشهای قدیمی و ارزان برای این کار است.

آیا ماندگاری رنگ چاپ دیجیتال بیشتر است یا چاپ سیلک؟

بدلیل اینکه رنگ چاپ سیلک از ذخامت بیشتری نسبت به چاپ دیجیتال برخوردار است ماندگاری این چاپ بیشتر است.

چاپ سابلیمیشن هم جزء چاپ دیجیتال محسوب می شود؟
تقریبا بله ولی مثل چاپ فلت بد بطور مستقیم روی پارچه چاپ نمی کند بلکه چاپ را روی یک کاغذ ترانسفر اجرا کرده و بعد بوسیله ی یک پرس حرارتی چاپ روی پارچه ظاهر می شود.

چرا بعد از یک مدت رنگ روی پارچه می ترکد؟
دلیل اصلی آن رنگ نامرغوب می باشد و بهتر است با چاپخانه های شناخته شده تعامل کاری داشته باشید.