درباره چاپ نگاه گرافیک

چاپ نگاه گرافیک فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده و این مجموعه دارای پروانه کسب می باشد و اهداف این مجموعه فقط تمرکز برای کسب درآمد نبوده است و سعی کرده ایم در قسمت دوره های آموزشی سطح معلومات عزیزانی که قصد راه اندازی کارگاه یا یادگیری چاپ سیلک را دارند بالا ببریم و کمک حال هم میهنان عزیز باشیم و در ادامه خدماتی که این مجموعه ارائه می دهد را توضیح خواهیم داد تا با نوع خدمت رسانی ما بیشتر آشنا شوید.

خدمات چاپ تیشرت نگاه گرافیک

یکی از مطلوب ترین خدمات ما با جرات می گوییم خدمات چاپ تیشرت می باشد دلیل آن هم استفاده از بهترین رنگ های موجود در بازار و همچنین تجربه ی بالای ما در این رسته کاری می باشد در مجموعه ی ما مواد های استقامت دهنده با رزین های رنگ ترکیب می شود تا کیفیت و دوام چاپ را بالاتر ببریم و رضایت شما عزیزان را به همراه مجموعه خویش داشته باشیم در کارگاه چاپ تیشرت ما از صفر تا صد کار در همین مجموعه انجام می شود و شما می توانید از نزدیک شاهد اجرای چاپ خود باشید.

 

درباره چاپ نگاه گرافیک

خدمات چاپ نایلون نگاه گرافیک

چاپ نایلون به دو روش چاپ فلکسو و چاپ سیلک انجام میشود و تفاوت این دو نوع روش تولید به مقدار سفارش و مدل طرح می باشد.چاپ فلکسو بصورت رول نایلون را تولید می کند و حداقل سفارش آن می باید 150 کیلو برای نایلون های رکابی باشد و اگر قصد سفارش نایلون های دسته تقویت و دسته بندی را برای سفارش فلکسو دارید حداقل آن می باید 500کیلو باشد.

معرفی خدمات چاپ نگاه گرافیک

در عکس بالا نمونه چاپ فلکسو را مشاهده می نمایید و حالا می پردازیم به روش چاپ
سیلک که در این نوع روش نایلون ها بصورت پاکت شده تولید شده اند و با دستگاه چاپ سیلک بصورت تک تک آماده چاپ می شوند که در این نوع سفارش حداقل باید 1000عدد نایلون چاپ شود و اگر کمتر باشد اجرت چاپ همان هزار عدد محاسبه می شود و در عکس ذیل نمونه ای از چاپ سیلک را مشاهده می کنید.

خدمات چاپ کیسه پارچه ای نگاه گرافیک

چاپ کیسه پارچه ای هم به دو روش چاپ فلکسو و چاپ سیلک انجام می شود و در مجموعه ی ما این خدمت فقط با روش چاپ سیلک انجام می شود که حداقل سفارش می باید 500عدد باشد ولی هزینه چاپ آن به مقدار 1000عدد محاسبه می گردد و نوع دسته های آن موزی و دسته لوپ یا دسته بندی است این کیسه های پارچه ای به دو روش دوخت حرارتی و دوخت نخی تولید می شود و می توانیم بصورت سه طرف کاست و یا فلت آن را تولید کنیم که در عکس ذیل نمونه کیسه فلت را مشاهده می کنید.

چاپ کیسه پارچه ای

جنس های تولیدی این مجموعه از پارچه های اسپان باند و پارچه متقال می باشد که برای مشاهده نمونه به این صفحه مراجعه کنید و توضحات لازم را در آنجا مطالعه فرمایید.

خدمات چاپ روی پارچه نگاه گرافیک

شما می توانید هر نوع الیافی را که مدنظرتان هست چاپ کنید فرقی ندارد که این الیاف مصنوعی هستند یا طبیعی ما با تمامی رنگ های پایه آب و پایه حلال این امکان را فراهم ساخته ایم که چاپ البسه چهار فصل را داشته باشیم مثل چاپ روی کاپشن ، چاپ روی پارچه جین ، چاپ روی پارچه متقال ، چاپ روی پارچه مموری و یا گلکسی ، ما برروی تمامی الیاف ها قادر به اجرای چاپ هستیم و تمامی رنگ ها ضمانت شستشو دارد و در همین قسمت آن را ضمانت خواهیم کرد در قسمت ذیل نمونه چاپ روی پارچه متقال را مشاهده می کنید.

 

خدمات چاپ نگاه گرافیک

خدمات چاپ پاکت کرافت نگاه گرافیک

در این مجموعه سعی شده است تمامی خدمات چاپ برای شما عزیزان ارائه شود برای همین چاپ روی تمامی پاکت های پارچه ای یا کاغذی ث یا پلاستیکی قابل اجرا می باشد و شما می توانید پاکت های خود را در ابعاد مختلف چاپ کنید البته تنوع رنگ و طرح محدود می باشد و بستگی به پاکت شما دارد ولی اگر سطح پاکت صاف باشد چاپ 6رنگ هم قابل اجرا است و حداقل شفارش آن می باشد 500 عدد باشد که مقدار چاپ آن هزار عدد محاسبخ می شود در قسمت ذیل نمونه چاپ پاکت کاغذی را مشاهده می کنید.

 

درباره چاپ نگاه گرافیک

خدمات آموزش چاپ سیلک

در بخش آموزش سعی کرده ایم بصورت کاملا رایگان مطالب بسیار ارزشمند آموزشی که با کیفیت آموزش بالایی ضبط شده برای پیشرفت هرچه بیشتر شما عزیزان فراهم سازیم تا بتوانبد یک کارگاه مناسب برای خودتان راه اندازی کنید و هرگونه سوالی را می توانید در بخش نظرها مطرح نمایید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ گو باشیم برای آموزش و دیدن فیلم ها اینجا را کلیک کنید.

 خدمات خرید تیشرت مردانه نگاه گرافیک

ما سعی کرده ایم همزمان با چاپ روی تیشرت تولید آن را هم فراهم سازیم تا خدمات بهتری به مشتری ارائه بدهیم و سعی شده از بهترین الیاف های طبیعی این خدمت را برای مشتری فراهم سازیم و تولید تیشرت در سایز های مختلف قابل تولید می باشد و حتی با کمترین تیراژ قابل اجرا می باشد.

آدرس:

تهران خیابان جمهوری بین خیابان ابوریحان و فلسطین پاساژ خاچویی طبقه زیرزمین چاپ نگاه گرافیک

مسیر یابی:

شماره تماس:

02166957035

همراه :

09127623813

پست الکترونیکی:

نزدیک ترین ایستگاه مترو:

ایستگاه تئاتر شهر